ЗТМК повертається державі

Рішенням суду, яке набуло чинності, розірвано договір про утворення ТОВ «ЗТМК». Про це повідомив народний депутат від БПП я Павло Різаненко на своїй ФБ-сторінці.

«Іншими словами, майновий комплекс Запорізького титано-магнієвого комбінату, яким, по-суті, незаконно заволодів пан Фірташ, повертається державі. Хочу привітати всіх, хто боровся за справедливість з 2013 року (5 років боротьби), – САП та НАБУ», – написав депутат.

Парламентарій окремо відзначив роботу Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації, яка давно тримає це питання на контролі.

«Ще у 2013 році, коли уряд Януковича/Азарова починав реалізовувати злочинну схему з викрадення, я ініціював розгляд цього питання на засіданні комісії. Комісія підтримала мою позицію, що це не приватизація, а роздача активів в одні руки пану Фірташу. Відтак, допускати цього не можна. Вже після Революції Гідності комісія співпрацювала із САП по збору та передачі доказової бази у вигляді документів, які комісія системно збирала з 2013 року. Керівництво ТОВ «ЗТМК», підконтрольне Фірташу, знищувало документи з метою ненадання їх САП. Однак, більшість з цих документів вже були в наявності у спецкомісії і надані нею правоохоронним органам», – зазначив Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар