Лише чинний Президент Петро Порошенко може пояснити походження коштів, які витрачає на передвиборчу кампанію – Різаненко

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Павло Різаненко.

За словами депутата, лише Петро Порошенко може пояснити наявність коштів, які він витрачає на свою передвиборчу кампанію.

“Питання фінансування, як в міжвиборчий період політичних партій, так і виборчих кампаній, дуже критичне і важливе. Якщо виборці не фінансують це – то хто це фінансує? Це фінансує великий бізнес. Я думаю, що під час виборів Президента у нас є тільки один кандидат, який не має з цим ніяких проблем. Це – діючий Президент, який колишній власник великого бізнесу . Йому були виплачені дивіденди за рік чи два – мільярд гривень чи більше. І він з цих коштів, з яких сплатив податки, вносить частину до свого виборчого фонду і фінансує свою виборчу кампанію”, – зазначив Різаненко.

За його словами, інші кандидати не мають таких можливостей, щоб на сотні мільйонів гривень профінансувати свою виборчу кампанію за рахунок власних коштів. Тому, очевидно, що їх фінансує великий бізнес, олігархи.

“Але вони не можуть зробити ці пожертви легальними, тобто від себе це зробити. Тому що, очевидно, не хочуть сплачувати податки. Бо це треба робити з особистих коштів, а це значить виплатити дивіденди, сплатити максимально податки і так далі. Для них це витрати. Тому в хід ідуть “чорні” кошти, ті, які в нелегальному обігу. І щоб їх внести до виборчих фондів тих чи інших кандидатів, використовуються підставні особи”, – зауважив він.

Він наголосив, що “Батьківщину” вже не вперше викривають у фальсифікаціях з пожертвуваннями.

“Рік тому, два роки тому я пам’ятаю, що в громадській організації робили моніторинг пожертв політичним партіям у міжвиборчий період. І так само виникали проблеми у деяких партій, і так само виникали проблеми у партії “Батьківщина” – що внески робилися від осіб, які, вибачаюсь, не знали про це. Але внески партіям в міжвиборчий період – за це немає кримінальної відповідальності. За це партії караються тим, що вони недоотримують державне фінансування. Скажемо так, там відповідальності, на жаль, ніякої немає”, – додав він.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар