На цих виборах відбувається олігархічний реванш

Власники двох основних телеканалів країни на цьогорічних виборах намагаються “втопити” чинного президента Петра Порошенка.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат, фракція “Блок Петра Порошенка” Павло Різаненко.

“Як би нам це не було сумно, як би ми не хотіли закрити на це очі, але я погоджуюсь, що, дивлячись на електоральну карту саме по голосуванню, поділ країни, на жаль, він залишається частково. І якщо кандидат сходу агресивний – це пан Бойко, то кандидат сходу і півдня пасивний – це все-таки пан Зеленський, по електоральній карті. І, на жаль, ми так само побачимо ці розділи вже в другому турі, і вони будуть більш яскравими”, – зазначив він.

Різаненко додав, що олігархи, володіючи основними телеканалами, які мають рейтинг більше 20%, кожні вибори підтримують когось з одного кандидатів.

“Це перша кампанія виборча, яку ми маємо, де з чотирьох основних власників цих телеканалів два відкрито пробують втопити діючого президента. А два стоять в сторонці і кажуть: ми за рівні правила гри, ми нікому руки подавати не будемо. Тому я бачу, в тому числі, і олігархічний реванш, спробу олігархічного реваншу в тому процесі, який відбувається зараз”, – наголосив він.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар