Про Давос

Народний депутат України Павло Різаненко побував на традиційному українському сніданку у Давосі в рамках Всесвітнього економічного форуму.

Він висловив думку, що сніданок мав політичний присмак і щедро «приправлений» цікавими моментами. «Сьогодні цей захід, по-суті, був «оглядинами» кандидатів у президенти – Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко та Петра Порошенка (в такому порядку виступали). Про небажання кандидатів сидіти за одним столом і спілкуватися один із одним вже писали ЗМІ, тож, зосереджусь на враженнях від виступів», – розповів він.

Депутат написав, що у Порошенка була певна перевага в форматі виступу – його не обмежували у часі, не ставили запитання. До того ж, він виступав останнім, тому міг зрефлексувати на слова інших без відповіді. Аудиторія (переважно великий міжнародний бізнес) сприйняла його виступ найкраще і була більш прихильна до нього. Порошенко зірвав щирі спонтанні оплески порівнянням України та Венесуели і твердженням щодо неприпустимості «Мадуризму» в Україні.

Павло Різаненко також розповів про зустріч із членами наглядової ради YES екс-президентом Польщі Александром Квасьнєвським, Карлом Більдтом, колишнім генсеком НАТО Андерсоном Фог Рассмусеном. «Членів ради цікавило бачення українських політиків та громадських активістів майбутніх президентських та парламентських виборів, основні виклики, з якими доведеться мати справу після виборів. Більшість думок зводились до того, що питання безпеки залишиться основним викликом. Анонімне експрес-опитування, проведене одним з членів ради, показало, що на думку аудиторії, шанси на перемогу на президентських виборах приблизно однакові у чинного Президента та Тимошенко».

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар