Різаненко розповів про домовленість “Слуги народу” з “Батьківщиною”

Партія “Батьківщина” та “Слуга народу” попередньо домовились про коаліцію у наступному скликанні Верховної Ради України за умови високої посади Юлії Тимошенко.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Прямий ефір” заявив народний депутат фракції “Блок Петра Порошенка” Павло Різаненко.

“Я провів декілька виборчих кампаній, в тому числі власну, по мажоритарній системі. І не буде такого представництва від “Слуги народу” саме по мажоритарній системі. На сході багато мандатів візьме “Опозиційна платформа”, на заході і в центрі – колишній “помаранчевий” табір, особливо якщо вони будуть узгоджувати кандидатів. І відповідно, мій прогноз такий, що у партії Зеленського буде 175-180 мандатів, не більше 200. І йому прийдеться створювати коаліцію. З ким? Так само було заявлено, що ні в якому разі коаліція не буде створена з колишнім “Опозиційним блоком”, тобто це “Опозиційна платформа”, і з “Солідарністю” Порошенка”, – сказав він.

“Відповідно, згідно соціології, партії, які проходять на даний момент, то це “Батьківщина”, це партія Смешка, це новостворена партія Вакарчука. Найбільша кількість голосів серед цих трьох – мабуть, “Батьківщина”, 40-50 мандатів. І тому, навіть спостерігаючи за тим, що відбувалося вчора в Раді, певні підігрування, то я думаю, що, мабуть, попередньо вже є певні домовленості саме між “Слугою народу” і “Батьківщиною” щодо майбутньої коаліції. Але це тільки плани”, – повідомив політик.

– Чи це не означає, що Юлія Володимирівна буде претендувати на посаду прем’єра?

“Або голови Верховної Ради”, – сказав Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар