Щодо виборів у Баришівській ОТГ

Члени Баришівської ТВК від “Батьківщини” та їхні союзники намагаються скасувати реєстрацію кандидата на голову Баришівської ОТГ від «Солідарності». Про це повідомив народний депутат від БПП Павло Різаненко на своїй ФБ- сторінці.

Він наголошує на тому, що методи завжди характеризують краще ніж озвучені цілі. Прямо зараз члени Баришівської ТВК від “Батьківщини” та їхні певні ситуативні союзники пробують скасувати реєстрацію кандидата на голову Баришівської ОТГ від «Солідарності».

«Підстава, що начебто, він також самовисунувся кандидатом у депутати до Червонослобідської сільської ОТГ в Черкаському районі Черкаської області. Звичайно, він цього не робив і навіть поняття не має, де та Червоносільська ОТГ знаходиться», – зазначив він.

Депутат також, зазначив, що будь-яка спроба незаконного скасування реєстрації буде оскаржена, та врешті-решт, не буде мати успіху, але окрім первинної мети – скасування реєстрації, переслідується і вторинна мета – вибити конкурентна з колії на якись час та відволікти від номального виборчого процесу. «Представники «Батьківщини» йдуть на незаконні дії, бо бояться програти», – написав Різаненко.

«Окремо цим боягузам-організаторам та виконавцям порушення виборчого законодавства хочу нагадати ще й про кримиінальну відповідальність за відповідні дії.

Стаття ККУ 157. Перешкоджання здійсненню виборчого права
1. Перешкоджання насильством, обманом, погрозами, підкупом або іншим чином вільному здійсненню громадянином права обирати і бути обраним Президентом України, народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради або сільським, селищним, міським головою, вести передвиборну агітацію-
карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років.

2. Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії чи іншою службовою особою з використанням влади або службового становища,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років», – додав Павло Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар