Біографія

Народився в 1975 році у с. Красилівка Броварського району Київської області.

У 1992 році закінчив Броварську середню школу № 2, за успіхи у навчанні нагороджений срібною медаллю.

З 1992 року по 1994 рік навчався в Київському торговельно-економічному інституті (КТЕІ) на факультеті економіки та менеджменту за спеціальністю “Зовнішньоекономічна діяльність підприємств”.

У 1994 році виграв конкурс та отримав грант NAFSA/USAID на навчання в США.

У 1996 році закінчив Грейсленд Коледж (Graceland College,США) та отримав диплом бакалавра за двома основними спеціальностями «Бізнес Адміністрування» (з поглибленим вивченням предметів Фінанси та Міжнародний Бізнес) та «Економіка»; та за однією неосновною спеціальністю «Математика».

У 2001 році виконав необхідні вимоги та отримав міжнародний професійний сертифікат Дипломованого Фінансового Аналітика (Chartered Financial Analyst (CFA), США).

Професійну діяльність розпочав у 1996 році в українському підрозділі міжнародної аудиторської компанії «Ернст енд Янг» на посаді аудитора, а через 2 роки обійняв посаду старшого аудитора.

З 1999 року по 2005 рік працював у Москві в інвестиційній компанії «Тройка Диалог», де пройшов шлях від консультанта до директора управління інвестиційно-банківської діяльності.

З 2005 року по 2007 рік працював в інвестиційній компанії «Ренессанс Капитал» (РФ) директором управління інвестиційно-банківської діяльності, відповідальним за гірничо-металургійний сектор.

З 2005 року по 2006 рік був членом ради директорів компанії ОАО «Корпорация «ВСМПО-АВИСМА» (РФ) – міжнародного лідера з виробництва титану та виробів з нього для світової аерокосмічної галузі.

У жовтні 2010 року був обраний депутатом Броварської міської ради VI скликання по мажоритарному виборчому округу №20. Кандидатом у депутати був висунутий партією «Сильна Україна».

У листопаді 2011 року став головою Броварської міської громадської організації «Прозоре суспільство».

З січня 2012 року – Голова Київської обласної громадської організації «Громадський захист Київщини».

З 12 грудня 2012 року – народний депутат України VII скликання, обраний по одномандатному виборчому округу №97.  Кандидатом у народні депутати України на парламентських виборах 2012 року був висунутий Політичною партією “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Безпартійний. У Верховній Раді України входив до депутатської фракції  Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.

З 25 грудня 2012 року – заступник голови Спеціальної контрольної комісії  Верховної Ради України з питань приватизації та член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

14 березня 2014 р. – став співголовою міжфракційного депутатського об’єднання “Платформа реформ”.

З 27 листопада 2014 року – народний депутат України VIII скликання, обраний по одномандатному виборчому округу №97. Кандидатом у народні депутати України на позачергових парламентських виборах 2014 року був висунутий Політичною партією «Блок Петра Порошенка». Безпартійний. У Верховній Раді України входить до депутатської фракції “Блок Петра Порошенка”.

З 13 лютого 2015 року працює на посаді заступника голови Спеціальної контрольної комісії  Верховної Ради України з питань приватизації та Голови підкомітету з питань цінних паперів, фондового ринку, діяльності рейтингових агентств та електронної комерції Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

У лютому 2015 року став членом Міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти».

Із законотворчої діяльністю можна ознайомитися тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=15774&SKL=9

Із депутатськими запитами можна ознайомитися тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr42d?sklikannja=8&kod8011=15774

Одружений. Виховую двох дітей. Проживаю у місті Бровари.