Автобіографії депутатів БМР VII-ГО СКЛИКАННЯ

На сайті Броварської міської ради виборці за навіть великого свого бажання не знайдуть автобіографії   депутатів.  Я вважаю це неправильним, оскільки подібна практика йде в розріз із принципами гласності, відкритості, прозорості в роботі органів місцевого самоврядування, що передбачається законодавством. Та й не треба забувати, що кожен , хто  реєструвався кандидатом у депутати, у відповідній заяві зазначав, що  він дає згоду на оприлюднення  своїх автобіографічних даних.

Отже, автобіографічні  дані депутатів   не є  приватною   інформацією, вони  належать  до   публічної  інформації. Звідси й висновок – кожен виборець, кожен громадянин МАЄ ПРАВО добре знати того, кому він довірив захищати свої інтереси в місцевому органі самоврядування, має право   ознайомитися з автобіографічними даними будь-якого депутата.

Оскільки, повторюсь, на сайті Броварської міськради  такої інформації немає, то я письмово звернувся  до секретаря міськради  з вимогою надати копії автобіографій. Відповідь, надана секретарем  міськради, особисто у мене викликала величезний  подив – автобіографічних даних депутатів у  міськраді просто немає. Як так  може бути? Нонсенс! Одна справа, що до такої  інформації не забезпечили публічний доступ, що вже неправильно, а зовсім інше, що вона просто відсутня, навіть на паперових носіях у якійсь теці.

Така позиція керівництва міськради незрозуміла ще й тому, що на сайтах дуже багатьох інших рад  ви можете знайти автобіографічні дані кожного депутата. Їхнє розміщення на сайті – то якраз показник гласності, прозорості, відкритості в роботі  органу місцевого самоврядування

Далі я фактично зробив роботу за апарат міськради, оскільки з відповіді секретаря випливало,  що розміщувати автобіографічні дані депутатів ніхто не збирається. Звернувшись до архіву, я зробив ксерокопії автобіографічних відомостей кожного депутата Броварської міськради і розміщаю їх  на своєму блозі.  Вважаю це важливим кроком назустріч виборцям, встановленням  прозоріших стосунків між депутатами та тими, хто віддавав за них свій голос.

Сподіваюсь також, що це спонукає апарат Броварської міськради відповідальніше ставитися в майбутньому до  вирішення питань, які направлені на забезпечення гласності, відкритості в роботі міської ради.

 

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook