Чергова інформаційна провокація проти мене

Вчора об 11:15 на «Українській правді» та на деяких інформаційних сайтах з’явилось повідомлення під назвою: «Ударівець обурений, що Яценюк і Турчинов забули про Тимошенко», у якому, начебто,  я гостро критикую лідерів «Батьківщини» за зіпсоване свято 8 березня для Юлії Тимошенко.

Це безглузда провокація влади проти опозиції з однією ціллю – розсварити лідерів опозиції  та розколоти її на кілька частин.

Адже  ані я, ані моя прес-служба не розсилали подібне повідомлення.  Випадок із поширенням неправдивої інформації про мене, чи створення блогів, начебто, від мого імені на окремих сайтах – вже не вперше, коли українська влада використовує хакерів для дискредитації мого імені. Коли близько місяця тому в Фейсбук, в Контакті та на Кореспонденті з’явилось до десятка псевдоРізаненків, це виглядало досить смішно та недолуго. Та й адміністратори мереж спрацювали ефективно, швидко повидаляли псевдоРізаненків, але так обдурити провідні інформагенства та новинні сайти України як сьогодні, це вже не смішно. Працюють досить серйозно.

Хочу нагадати владі та їхнім «технологам», що під час виборчої кампанії -2012 застосування схожого інформаційного бруду  не допомогло їм здобути перемогу в 97 окрузі. Так буде і цього разу  – брудні технології  не спрацюють. Звертаю увагу представників ЗМІ, щоб вони  були більш пильними та обережними у використанні прес-релізів, коментарів та заяв.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар