Дострокові вибори не зроблять парламент якіснішим, – Різаненко

У випадку, якщо відбудуться дострокові вибори, у Верховній Раді зміниться лише кількість фракцій, але не якість. Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат України Павло Різаненко.
«Є декілька партій, які цього не заявляють або напівпрозоро заявляють, але ведуть свою політику до того, щоб відбулись дострокові вибори. Опозиційний блок відкрито заявляє, що вони хочуть дострокових виборів, «Батьківщина» – заява від Юлії Тимошенко, можливо, «Самопоміч». З точки зору партійного інтересу деякі партії вважають, що на дострокових виборах вони зможуть збільшити своє представництво. Але, на мою думку, це не призведе до зміни якості парламенту. Поясню чому. Давайте змоделюємо дострокові вибори у разі, якби вони відбулися. Це означає, що до парламенту на додаток до тих партій, які є, можливо, пройдуть «УКРОП», «Свобода» і «Проект Саакашвілі», – заявив нардеп.
Різаненко нагадав про останні результати соціологічних опитувань, згідно з якими може збільшитися результат Опозиційного блоку. Крім того, може збільшитись результат «Батьківщини» і «Самопомочі», а також зменшиться результат «Блоку Петра Порошенка». «Можливо, пройде «Народний фронт», але соціологія каже, що не пройде», – зазначив парламентар.
«Сьогодні у нас проєвропейська коаліція – 5 фракцій, а в наступному парламенті, щоб створити таку ж проєвропейську – без «Опозиційного блоку», тому що взагалі мова не йде, щоб з ними створювати коаліцію – потрібно буде, щоб домовлялись 7 чи 8 фракцій, кожна з яких за чисельністю буде набагато меншою. У нас тут 3-4 фракції не можуть домовитись, а мова йде про те, щоб узгодити інтереси 7-8 фракцій. Чи щось зміниться в якості депутатів? Я, чесно кажучи, не вірю. Я вважаю, що цей парламент був одним із самих якісних, тому що на хвилі Майдану майже всі партії прозахідного спрямування під тиском публічної думки були змушені включити до своїх списків громадських активістів, учасників Майдану, комбатів та ін. В наступному парламенті їх не буде», – вважає Павло Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар