Оксютенко Володимир Миколайович

Автобіографія

Я, Оксютенко Володимир Миколайович , народився 27 квітня 1956 року в с. Погреби Броварського району Київської області. Громадянин України. Українець.

Член Броварської міської організації Партія Зелених України.

1973 році закінчив Броварську середню школу № 3. З 1973 по 1982 рік без відриву від виробництва навчався в Українській сільськогосподарській академії, після закінчення якої отримав диплом за спеціальністю «інженер – механік автотранспортного парку та сільгоспмашин» .

Трудову діяльність почав вантажником–експедитором на матеріально- технічній базі Облдержпостачу в Броварах. 1974-1976 рр. – служба в Збройних силах. По закінченні строкової служби працював на Броварському ремонтно–механічному заводі спочатку слюсарем, а потім механіком транспортного відділу.

У травні 1982 року трудовим колективом Броварського РМЗ був направлений на роботу в ОВС і був назначений у Броварське МРЕВ ДАІ на посаду державто–інспектора. Працював на різних посадах. У 2002 році був призначений начальником того ж МРЕВ ДАІ. В лютому 2006 року переведений до центру Безпеки Дорожнього Руху при ДДАУ МВС України. В серпні 2008 року звільнений з ОВС з посади заступника начальника відділу за власним бажанням у зв’язку з вислугою років. Сьогодні пенсіонер, член виконкому на громадській посаді.

Одружений:

Дружина – Оксютенко Олена Василівна. Маю двох дорослих дітей.

Син – Оксютенко Костянтин 1986 р. н.

Донька – Оксютенко Тетяна 1981р. н.

Місце проживання: Київська обл., м. Бровари, ХХХХХХХХХХХХ

Телефон: ХХХХХХХХХХХХХ

Судимість відсутня.

1 жовтня 2010 року

 

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Редагувати сторінку.