Кіяшко Олена Валеріївна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Кіяшко Олена Валеріївна, народилася 22 жовтня 1986 року у сім’ї військового та лікаря.

Громадянка України.

У 2003 році успішно закінчила Загальноосвітню школу I-III ступенів №1 у м. Бровари. З дитинства проявляла лідерські якості та організаторські здібності, неодноразово приймала участь у культурних, спортивних та наукових заходах. Легко знаходила спільну мову з однолітками, користувалася позитивним авторитетом у викладачів. Найулюбленішим заняттям було вивчення української та зарубіжної творчості у різних аспектах.

З 2003 по 2008 року навчалася у Національному університеті фізичного виховання і спорту України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобула кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з менеджменту та управління фізичним вихованням і спортом. Була старостою групи, ініціативним студентом, небайдужим до громадського життя молоді.

З серпня 2006 року по червень 2007 працювала адміністратором ПП «Спортлайф» Фітнес-центр Термінал, поєднуючи працю з навчанням, для кращого засвоєння азів менеджменту та управління.

На протязі 2008 року продовжувала трудову діяльність на посаді адміністратора у ПП «Феско», що спеціалізується на лікувально-оздоровчій діяльності.

З січня 2009 по лютий 2010 року займала посаду помічника керівника у КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». З лютого 2010 – призначена директором КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр», у підпорядкуванні – 43 особи. Даний заклад є зразковим прикладом оздоровчого комплексу, що налічує дорослий та дитячий басейни, тренажерну залу та надає інші оздоровчі послуги, якими мають змогу скористатися мешканці міста та його гості.

Проявляючи неабияку зацікавленість до громадсько-політичного життя суспільства, стала Членом «Партії регіонів» з 2009 року, очолювала мобільну агітаційну групу керівника Окружного Виборчого Штабу та була членом Дільничної Виборчої Комісії на І та II турах Виборів Президента України.

Нагороджена грамотою Броварської міської ради за відзнаку в тому, що КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» отримало звання «Комунального підприємство року» серед 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики.

З вересня 2010 року Голова Броварської міської громадської організації «Союз молоді регіонів України».

 

Місце проживання: м. Бровари ХХХХХХХХХХХХХ

Тел. ХХХХХХХХХ

Не судима

 

 

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Редагувати сторінку.