КОМІТЕТ РАДИ ПОРУШИВ КОНСТИТУЦІЮ ЗАТВЕРДИВШИ ЛИШЕ ДВІ КАНДИДАТУРИ У АУДИТОРИ НАБУ

Комітет Верховної Ради України з протидії корупції порушив Конституцію та перевищив свої повноваження, затвердивши всього двох кандидатів з п’яти на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро.

Таку думку у ефірі “Прямого” висловив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Павло Різаненко.

“По одному і по іншому кандидату, наприклад, прямої негативної інформації немає. Ніхто не стверджує, що Василенко має якісь негативні вади або був замішаний в чомусь.
антикорупційний, перевищив свої повноваження. І в дійсності Верховна Рада повинна розглядати всі кандидатури, які подані.

Вони собі привласнили, порушивши Конституцію і закон, привласнили певні повноваження – проводити якийсь конкурс. Права проводити конкурс вони не мають. Вони мають на кожну постанову дати свій висновок – підтримати чи відхилити. Все. Крапка. Всі ці ігрища – що ми видумали якийсь конкурс і так далі – мене дивують. Є Конституція, є закон про регламент Верховної Ради, є закон про комітети. Згідно них ми діємо. У них немає таких повноважень когось відсіяти і не дати Раді розглядати. Ми повинні розглянути кожну постанову по всім кандидатам, які були зареєстровані. Всі постанови ми повинні розглядати.

Дуже важливо, щоб завтра все-таки обрали хоч когось з цих двох аудиторів. Обидві кандидатури достойні”, – заявив Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook