Міліція затримала голову броварського УДАРу(Відео)

Міліція Броварів затримали голову Броварської міської організації партії «УДАР» Романа Сімутіна.

«Коли сьогодні зранку Роман Сімутін вийшов із дому, на нього вже чекало два автомобілі, з яких вийшли п’ятеро людей у цивільній формі. Ці люди назвали себе працівниками карного розшуку», – повідомив нардеп.

За словами «ударівця», буквально за кілька хвилин до Романа Сімутіна підійшло ще п’ятеро представників міліції, які зачитали ухвалу про привід Сімутіна як свідка по справі двох активістів, затриманих 25 травня  під час мирного суботника у парку «Перемога» у Броварах. На Сімутіна примусово одягли наручники та доставили до Броварського відділку міліції

«Зі слів Романа Сімутіна, міліція шукає підстави для його відводу, як захисника по цій справі, яка дедалі більше набуває політичного забарвлення. Його хочуть перекваліфікувати у категорію свідка подій, щоб відсторонити від справи, далі – у підозрюваного, щоб взагалі навішати на нього хуліганські дії», – зауважив нардеп.

Депутат також наголосив на тому, що суддя незаконно ухвалив постанову про примусовий привід Романа Сімутіна, оскільки жодних викликів до слідчого він не отримував.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар