МВФ У НЕФОРМАЛЬНИХ ПЕРЕГОВОРАХ ВИСУВАЄ ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО ЗАКОНУ ПРО АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД

Міжнародний валютний фонд не влаштовує ухвалення Верховною Радою України закону про антикорупційний суд у редакції Венеціанської комісії.

Про це у програмі “Разом” на телеканалі “Прямий” народний депутат віб “Блоку Петра Порошенка” Павло Різаненко.

“Версія Венеціанської комісії, їх рекомендації, і те, на чому наполягає в неформальних перемовинах МВФ, – це різні версії. Це тільки спеціалісти, які дуже уважно за цим слідкують, розуміють різницю. Тому що у версії Венеціанської комісії по суті мова йде про те, що якщо хоч один член експертної ради підтримає рішення ВККС, то ВККС може подолати вето міжнародних експертів. У версії МВФ мова йде про те, що цього не може бути. Що якщо простою більшістю рада експертів забракувала якогось кандидата, то повернення до його кандидатури бути вже не може. Це дві різні версії.

Я хочу звернути вашу увагу, як змінилася риторика МВФ. Якщо місяць назад ще МВФ казав, що як скаже Венеціанська комісія, так і буде, то сьогодні ми вже не чуємо від МВФ версію Венеціанської комісії. І це безпрецедентний випадок, що Держдеп зробив заяву вчора, бо такого ніколи не було, де вони кажуть про МВФ. Вони взагалі не згадують Венеціанську комісію”, – заявив Різаненко.
Депутат підкреслив, що і президент України Петро Порошенко підтримує законопроект про антикорупційний суд, який було ухвалено Венеціанською комісією.

“Як колеги сказали, вони підтримують версію Венеціанської комісії. Президент – автор цього закону – теж підтримує цю версію. І позиція президента і Венеціанської комісії співпадає. Тому диявол – в деталях”, – наголосив політик.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook