Найбільший мінус цього уряду – відсутність прогресу в боротьбі з корупцією, – Різаненко

Про це в інтерв’ю журналістам в кулуарах Парламенту сказав народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Павло Різаненко, повідомляє прес-служба БПП.
«В ситуації, коли в країні йде війна і стрімко скорочується економіка, важко бути задоволеним діяльністю Уряду. Втім, якщо бути об’єктивним, то будь-який інший мав би не набагато кращий результат, а може ще й гірший. З іншого боку, заяви цього органу влади, що лише завдяки їм держава не скотилася в прірву, дивують. Плюс, який можна поставити діючому Кабінету міністрів, це те, що вони змогли утримати систему енергопостачання. І тут ми не відчули катастрофічних наслідків, які могли би бути, для втілення яких Росія робила все можливе. Ще один плюс, це виконання вимог МВФ для отримання фінансування. Звичайно, без цих кредитів важко нам би жилось. Але це більше спільна робота і Уряду, і Парламенту, і Президента», – зауважив парламентар.
«Найбільший мінус цього Кабінету Міністрів – відсутність прогресу в боротьбі з корупцією. Багато розмов, багато піару і дуже мало результату. На жаль, нам усім не вистачає волі при рішенні цієї проблеми», – додав Павло Різаненко.
«Але, на мою думку, у Яценюка досить великі шанси залишитися на посаді ще на рік. Це не говорить про оцінку його роботи, це говорить про ту політичну конструкцію, яка нині склалася, адже заяви «Народного фронту», що без прем’єра Яценюка їх не буде в коаліції, вже прозвучали», – зауважив народний депутат.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар