Не може залишатися на посаді прем’єр з довірою на рівні нуля, – Павло Різаненко

Народний депутат України Павло Різаненко (БПП) заявляє, що коаліція зберігає більшість навіть без представників «Батьківщини» та «Самопомочі», оскільки Радикальна партія не відкликала свій підпис під коаліційною угодою.
Про це депутат заявив у прямому ефірі на каналі “112 Україна”.
За словами депутата, всі розмови про відсутність більшості в коаліції – політичні спекуляції.
«Вихід “Самопомочі” і “Батьківщини” не призвів до розвалу коаліції. На сьогодні коаліція нараховує більше 230 депутатів – ні про які 217 говорити не доводиться», – зазначив Різаненко.
Нардеп прогнозує, що наразі всі події перенесуться на Грушевського та під Адміністрацію Президента, де будуть проходити переговори щодо переформатування уряду.
«Якщо не вдасться переформатувати уряд, то прогнозовано, що тоді знову відбудуться зміни у складі коаліції, і як крайній варіант, – дострокові вибори», – вважає політик.
«У Кабміні є ключові, фахові міністри, робота яких ефективна, однак, є і ті, які не виправдали кредит довіри. Сьогодні уряд зупинився у своєму поступі реформ, втратив підтримку не тільки у громадян, а й у парламенті. Відповідно не може рухатися далі, він не здатний до подальших реформ», – наголосив Павло Різаненко.
Депутат також не вірить, що нинішній уряд працюватиме ще півроку. «Можливо декілька тижнів, можливо, два-три місяці, але не більше. Я не вірю, що може бути в країні прем’єр-міністр з нульовою довірою», – зазначив Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар