Парламентські вибори відбудуться за старим законом

Сьогоднішній парламент не ухвалить виборчі зміни – запровадження пропорційної системи виборів за відкритими списками. Про це в прямому ефірі “Громадському ТБ” повідомив народний депутат від УДАРу Павло Різаненко.

“Швидше за все, вибори відбудуться за старим законом  26 жовтня без будь-яких змін. Впевнений, не буде ніяких компромісів. Колишнім регіоналам не вигідна нова система виборів”, – зазначив депутат.

Він також наголосив на тому, що проводити вибори до парламенту необхідно незалежно від того, чи йде антитерористичнна операція, або навпаки вона припиниться. Окрім того, -додав Різаненко, – з новою Верховною Радою з’явиться дієва більшість, яка зможе синхронізувати свою роботу та приймати необхідні закони, а не лобіювати чиїсь інтереси, як це було до Майдану зі старим режимом.

Різаненко також висловив сподівання, що майбутня Рада буде працездатною і буде відчуття єдності, як це було у часи перебування УДАРу, Свободи та Батьківщини в опозиції у спільній боротьбі з диктаторською регіоналівською вакханалією.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар