Павло Різаненко: Рішення регламентного комітету щодо позбавлення Власенка мандату незаконне

Рішення регламентного комітету про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандату незаконне та неконституційне, заявив в ефірі телеканалу ТВі народний депутат від УДАРу Павло Різаненко.

«Всі ми спостерігаємо спробу позбавити мандатів чотирьох людей – у Власенка – від «Батьківщини», у Балоги, який вийшов із фракції ПР, Домбровський, який відмовився приєднуватися до ПР і нарешті – Веревський. Коли спитати, чому саме Веревський? Справа в тому, що як тільки стало рубом питання щодо персонального голосування, то для багатьох депутатів від ПР також поставили рубом питання або персонально голосувати, або – не депутат», – заявив Різаненко.

 

Ударівець наголосив на тому, що депутати від опозиції навіть не знали про засідання регламентного комітету, на якому приймались абсурдні рішення. «Перший заступник регламентного комітету Валерій Карпунцов не знав про жодне засідання, його ніхто не повідомляв. Є процедура, є регламент, між іншим, у міжсесійний період повідомляють за 4 дні до проведення засідання, у сесійний – за 24 години. Проте до цього часу так ніхто і не повідомив», – сказав він. «Ударівець» нагадав, що ще 22 лютого Власенко написав заяву про те, що він відмовляється займатися адвокатською діяльністю. «Засідання комітету відбулося 27 лютого, а 28 – пан Рибак підписав подання. Згідно з регламентом, у спікера Верховної Ради було 10 днів на те, щоб вивчити всі ці документи. Навіть якщо у нього були якісь сумніви, можна було знову повернути на доопрацювання у профільний комітет», – зауважив Різаненко.

«Ударівець» зауважив, що інформація про те, що депутат Власенко склав із себе адвокатські повноваження – публічна. Павло Різаненко наголосив, що опозиційній депутати неодноразово заявляли, що засідання комітету – не було, тому всі ці кроки – незаконні. «Невже тільки у пана Рибака не виникало жодних сумнівів? Тут ми спостерігаємо класичну ситуацію: своїм – все, ворогам – закон», – заявив парламентарій.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар