Поки йде «судилище» над броварським головою УДАРу, суд змінив його підзахисному запобіжний захід на домашній арешт

Активісту Миколі Смірнову, якого незаконно затримала міліція у броварському парку «Перемога» 25 травня, суд змінив запобіжний захід на домашній арешт. Таке рішення виніс Броварський суд у той час, коли у сусідній залі суду слухається справа його захисника, голови Броварської організації «УДАР» Романа Сімутіна. Про це повідомив нардеп від УДАРу Павло Різаненко.

«Сьогоднішні події з затриманням голови Броварського УДАРу назвати випадковістю неможливо. Доки Роману зв’язали руки, звинувативши у надуманому адміністративному правопорушенні, суд зробив все, що йому хотілося.

Складається враження, що міські можновладці пішли на принцип і будь-якою ціною, нехтуючи законом, та переступаючи норми людської моралі, хочуть показати, що вони господарі м. Бровари. Але це помилково і за такі дії їм доведеться відповісти», – повідомив «ударівець».

Як повідомлялось раніше,у середу затримали голову Броварської міської організації  УДАР Романа Сімутіна. На нього примусово одягли наручники та доставили до Броварського відділку міліції.

 

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook
Share to LiveJournal
Share to Google Plus
Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook