Поки йде «судилище» над броварським головою УДАРу, суд змінив його підзахисному запобіжний захід на домашній арешт

Активісту Миколі Смірнову, якого незаконно затримала міліція у броварському парку «Перемога» 25 травня, суд змінив запобіжний захід на домашній арешт. Таке рішення виніс Броварський суд у той час, коли у сусідній залі суду слухається справа його захисника, голови Броварської організації «УДАР» Романа Сімутіна. Про це повідомив нардеп від УДАРу Павло Різаненко.

«Сьогоднішні події з затриманням голови Броварського УДАРу назвати випадковістю неможливо. Доки Роману зв’язали руки, звинувативши у надуманому адміністративному правопорушенні, суд зробив все, що йому хотілося.

Складається враження, що міські можновладці пішли на принцип і будь-якою ціною, нехтуючи законом, та переступаючи норми людської моралі, хочуть показати, що вони господарі м. Бровари. Але це помилково і за такі дії їм доведеться відповісти», – повідомив «ударівець».

Як повідомлялось раніше,у середу затримали голову Броварської міської організації  УДАР Романа Сімутіна. На нього примусово одягли наручники та доставили до Броварського відділку міліції.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар