Потрібні ті, хто вистоїть, не зламається…

У суботу,  в Києві відбулася конференція Київської обласної організації партії «УДАР», на якій мені люб’язно надали можливість  виступити з коротким словом.  У своєму слові я вирішив зосередитися на питаннях – чому, власне,  вирішив йти у політику, чому партія «УДАР» та що нам треба зробити у першу чергу.

Отже, мій виступ.

«Вітаю делегатів та гостей конференції! Мені дуже приємно бути  на такому зібранні, я бачу багато знайомих людей, з яким я вже співпрацюю зараз по Березані, Баришівському району, Броварах і Броварському району.

У 2007 році після здобуття освіти у Сполучених Штатах, а потім 11-річної успішної роботи  у найкрупніших інвестиційних компаніях, компаніях світового значення в Москві, Лондоні,   я з дружиною повернувся до України. У мене народилися тут діти,  і для мене постало питання – що далі робити?  Бо питання  – де жити?  не стояло взагалі.  Я ніколи себе не мислив поза Україною, ми повернулися  у рідні для мене  Бровари.  Ви знаєте, приїхавши додому,  я свою країну не впізнав після восьми років   відсутності. У мене тут пройшли дитинство й молодість, було інше відношення, була інша атмосфера, вона була доброзичливішою,  відкритішою і набагато обнадійливішою. Україна разюче відрізнялася і відрізняється зараз ще більше від тих  країн, де я  працював. Особливо прикро було усвідомлювати, що в моїй країні перестали поважати закон, що тут просто процвітає корупція.

Спочатку хотілося щось змінити через меценатство. Але,  займаючись ним,  зрозумів одну річ: я плачу двічі – спочатку податки, а потім з власної кишені ремонтую школи, роблю якісь конкурси, дарую обладнання чи інвентар,  і так далі. Фактично я, та такі як я,  підміняємо владні органи, котрі зобов’язані це робити.

Захотілося щось змінити, ставши  депутатом міської ради. Я побачив, що корупція цю країну знищує і роз’їдає, у неї немає майбутнього, якщо корупція не буде подолана. Почав боротися з корупцією на місці. Спочатку мене намагалися зробити «своїм», то посади пропонуючи, то улесливо запитуючи – а може вам щось треба, Павло Олександровичу? Потім з мене сміялися, ігнорували, але коли за моїми поданнями були порушені  три кримінальні справи за фактами незаконних рішень міської ради щодо земельних питань,  – почали боротися. І тут говорилося, говориться це і в суспільстві,  що потрібні кришталево чисті кандидати. І вони, безперечно,  є. Але якщо  ви думаєте, що такі люди не вразливі, то ви помиляєтесь. Вразливі.  У лютому цього року на мене був скоєний напад, який пов’язаний з моєю громадською, антикорупційною діяльністю. І я, до речі, дуже вдячний якраз УДАРу, а особливо Олегу Велікіну, голові Київської обласної організації, який у той момент мене підтримав. Керівництво УДАРу  зв’язалося зі мною, висловило  свою підтримку, а також було сказано наступне: «Ми готові з тобою працювати, сам ти цю систему  не побореш. Потрібна команда. Для того, щоб зробити щось, потрібна команда всеукраїнського масштабу». Це в кількох словах про те,  чому я з УДАРом.

Кандидати до Верховної Ради повинні бути чистими, а  ще – витривалими, мужніми. Адже,   якщо ви працюєте на місцях,  то багато чого «цікавого» дізнаєтесь про себе. Як це вже, наприклад.  трапилося зі мною.  Я вже й агент ЦРУ, вбивця, рейдер, а днями став ще й наркоторговцем. Згідно із газетою-фальшивкою, яка  вийшла у Броварах, я знаходжуся зараз не тут, а за гратами, бо затриманий з 5 кг героїну. Так цинічно і нахабно діє влада, застосовуючи найбрудніші технології, аби будь що нейтралізувати тих, хто реально може завадати їм знову залишитися у керівних кріслах і продовжувати безсовісно грабувати наш  народ . І це ж лише початок. Далі можна очікувати ще цинічніших, ще брутальніших кроків.

Тому ми повинні виходити з того, хто наші опоненти і як  жорстко вони діятимуть проти нас. А те, що це буде справді бій – особисто у мене ніяких сумнівів немає. І, виходячи з цього, потрібно висувати кандидатами тих, хто може справді боротися, хто може вистояти і не зламатися, ні на крок, ні на міліметр не відступити від  принципів.   У  дійсності, бій за Україну, як говорить Віталій Кличко,  давним-давно вже розпочався. І перемога – можлива. Все залежить тільки від нас. Я вірю в нашу перемогу!  Дякую».

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар