Про важливість робочого візиту депутатів у Гаагу розповів народний депутат від БПП Павло Різаненко у прямому ефірі на парламентському телеканалі “Рада”

“З 11 по 15 разом із колегами Володимиром Ар’євим та Віктором Єленським перебували з робочим візитом у Гаазі (Нідерланди). Там зустрілися із представниками Комітету у закордонних справах Палати представників Парламенту Нідерландів з приводу європерспектив України, співпраці у розслідуванні МН17, загроз від Північного потоку-2, ситуації в Раді Європи, екологічних проблем та ін», – зазначив він.

Депутат також додав, що місцеві політичні партії, які є опонентами України, виявили готовність до діалогу і сприйняття аргументів української сторони. «Не всі, але все одно це суттєвий крок вперед».

Окрім того, як зазначив нардеп, вони мали зустріч із Спецпредставником з питань Європи та Східного партнерства МЗС Нідерландів та поспілкувалися із представниками української громади в Нідерландах.

Парламентар наголосив на тому, що представники української діаспори гостинно зустріли гостей з України. Розмова вийшла конструктивною. «Українці розповіли про своє життя, особливості нідерландської культури, політики та поділилися власними спостереженнями щодо сприйняття нідерландцями України та подій, що нині там відбуваються», – зазначив депутат.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook