Про зустріч із студентами

Днями народний депутат, член комітету з питань бюджету ВРУ Павло Різаненко зустрівся із студентами 5 курсу Університету банківської справи Нацбанку України. Темою для дискусії став Держбюджет, процес його складання, розгляду, затвердження.

З короткої біографії Різаненка, розмова перейшла на діяльність Верховної Ради, її структуру, комітети і основне завдання депутатства. Студенти дізнались, що найчисельнішим комітетом є бюджетний, проте, в опрацюванні комітет відповідальний за найменшу кількість законів: Бюджетний Кодекс України, Закон України «Про Державний бюджет України на відповідний рік», Закон України «Про Рахункову палату України».

Нардеп також поділився своїм досвідом ухвалення Державного бюджету на 2014 рік, коли проект бюджету був готовим лише 18 грудня замість запланованого 15 вересня. «Пропозицій та поправок було надано більше тисячі. Проте, щоб проаналізувати його – не було достатньо часу. І в результаті ми отримали нереалістичний бюджет, що не зміг забезпечити нормальне виконання державних функції», – зауважив Різаненко.

Окрім того, студентів зацікавив Додаток 11 «Про розподіл субвенцій по регіонам», який передбачав фонд державного регіонального розвитку в розмірі 1,3 млрд. грн. розподілити між регіонами.

Слухачі почули багато порівнянь української економіки та зарубіжжя. «Планувати потрібно (складати свій бюджет), в іншому випадку Ви граєте за чужими правилами і підпадаєте під обставини, що не ведуть Вас до поставленої мети», – наголосив на цьому Павло Різаненко,

На численні запитання студенти змогли отримати відповіді стосовно депутатської діяльності, законодавчих ініціатив, думок з приводу подальшої долі Межигір’я, АРК, Донецької та Луганської областей, з приводу державної приватизації і власних пропозицій депутата до Державного бюджету 2014 року.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар