Різаненко: Дострокові вибори до парламенту мають відбутися за відкритими партійними списками

Дострокові вибори до парламенту мають відбуватися за відкритими партійними списками, адже нинішній склад парламенту не відповідає вимогам і інтересам громадян. Про це в ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Різаненко.

«Для проведення дострокових парламентських виборів є ряд причин. Це, у першу чергу, викривлення волевиявлення українських громадян у 2012 році через підкуп виборців. І саме цей парламент, більшість у якому складала Партія Регіонів, поставив Україну на межу громадянської війни та призвів до кровопролиття і вбивства людей. Де-факто, ефективної більшості у цьому парламенті немає, що чітко простежується під час голосуваннь», – наголосив Різаненко.

За словами «ударівця», у сьогоднішнього парламенту немає морально-етичних підстав представляти інтереси громадян. «Більше того, після Майдану, окупації Криму, кривавих подій на Сході, можна констатувати, що електоральне поле абсолютно змінилося. Ми пересвідчилися, що преференції виборців не відповідають тому складу, який був у 2012 році», – зазначив народний депутат. Різаненко додав, що парламент повинен діяти винятково у інтересах виборців – ухвалити нову Конституцію і оголосити дострокові парламентські вибори, які мають відбутися за системою із відкритими списками.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар