Різаненко: Необхідно створити прецедент невідворотності покарання за перешкоджання журналістській діяльності

Нині вкрай важливо створити прецедент невідворотності покарання за побиття журналістів та перешкоджання їх професійній діяльності. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Павло Різаненко в ефірі ТВі.

Він зауважив,  що сповідування законів – це не те, коли чітко прописані закони, а те, коли є невідворотність покарання за будь-який злочин чи порушення.

 

“Б’ють журналістів, ламають камери, пишуть заяви про вчинений злочин, але ніхто не несе відповідальність за злочин. 18 травня побили журналістку і фотокора. 25 травня під час мирного суботника у Броварах побили журналіста, від чого він втратив свідомість. Пізніше міліція допитала “гопника”, винного у побитті журналіста, але відпустила. Досі ніхто не поніс ніякої відповідальності”, – наголосив Павло Різаненко.

 

Народний депутат зауважив, що наразі вирішується питання щодо притягнення до відповідальності винних у злочинах. “Якщо “гопники” б’ють журналістів, громадян,  то така людина має понести відповідальність за скоєння злочинів. Це буде впливати на поведінку людей у майбутньому. Потрібно створити прецедент невідворотності відповідальності”, – заявив Різаненко.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар