Різаненко переконаний, що сьогоднішня Рада не прийме “Закон про очищення влади”

httpv://www.youtube.com/watch?v=haKMdc_blYw&feature=youtube_gdata_player

Народний депутат від УДАРу Павло Різаненко сумнівається, що Верховна Рада у такому складі прийме Закон “Про очищення влади”. Про це він заявив у прямому ефірі “Еспресо ТБ”.

 

“Мало шансів, що депутати проголосують за нього у другому читанні. Навряд чи колишні регіонали, комуністи будуть голосувати. У такій редакції може бути прийнятий лише новою Радою, коли буде стала більшість”, – зазначив він.

 

За словами депутати, цей законопроект стосується не тільки депутатів, адже під лютрацію підпадають люди, які займали високі посади в Уряді, колишні президенти, прем’єри, члени Кабміну, голови обласних і районних адміністрацій, начальники міліції, прокуратури і т.д.

 

“Є кілька категорій. Для прикладу, якщо взяти найвищу – президентську чи прем’єрську, то є норма, коли особи, які займали посаду з 25 лютого 2010 року по кінець лютого 2014 років, вони не можуть проходити перевірку і вважаються такими, які не мають права більше обіймати посади на держслужбі”, – розповів нардеп.

 

Щодо нжчої – другої категорії посадових осіб, якщо вони у цей період з початку Майдану не пішли у відставку за власним дажанням, також не можуть залишатись на посадах і підподають під люстрацію.

 

Є ще й інші категорії посадових осіб, які мають намір перепризначатися, тому повинні пройти відповідну перевірку.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар