Різаненко переконаний, що цей склад Верховної Ради не зацікавлений у «відкритих списках»

Проблема полягає не стільки у прийнятті того чи іншого законопроекту,  а у його виконанні. Про це в ефірі ТБ «Рада» заявив народний депутат від УДАРу Павло Різаненко, коментуючи законопроекти про зміну виборчої системи на парламентських виборах.

«У мене немає жодних ілюзій, що при будь-якому законі, який може бути прийнятий, навіть, якщо це будуть і «відкриті списки», у нас раптом стане ідеальний парламент», – зазначив нардеп.

Депутат також додав, що незалежно від прийняття того чи іншого закону, частина виборців, як засвідчують соціологічні дані, буде готова продати свої голоси, частина буде голосувати за «популістів». Та попри всі ці нюанси, «ударівець» переконаний, що законопроект, який передбачає «відкриті списки», можна сміливо назвати кроком вперед, тому що він забирає певні повноваження у партії і передає їх виборцям щодо визначення, хто стане депутатом.

Разом із тим, Різаненко не вірить у те, що цей склад Верховної Ради зробить крок переходу до «відкритих списків» і передасть більшу частини своїх повноважень виборцям.

«Сьогоднішня Рада у тому складі, в якому вона є, не зможе прийняти настільки важливе і принципове рішення. Дійсно, частина депутатів вийшла зі складу ПР, створила свої групи, проте люди не змінюються і не керуються інтересами виборців», – упевнений нардеп Різаненко.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар