Різаненко: Під виглядом миротворчої місії Путін може ввести війська

Росія може ввести війська під імітацією миротворчої місії. Про це в ефірі “24 каналу” заявив народний депутат від “УДАРу” Павло Різаненко.

Депутат упевнений, що вже найближчої доби стане відомо, наскільки слова російського президента про введення “гуманітарного конвою” будуть відповідати його діям.

“Поки що його слова розходяться із дійснюстю. У той час, коли він розповідав, що не “зелені чоловічки” захоплюють АР Крим, Путін поступово захоплював його. Зараз він говорить про надання Україні так званої “гуманітарної допомоги”, – зазначив депутат.

Різаненко переконаний, що під виглядом “гуманітарної місії” російський президент може спробувати ввести свої війська, щоб “заморозити” ситуацію, що склалася на Сході. “Адже терористи програють війну, Українська армія звужує їхні місця дислокації. Багато міст вже визволені від “ополченців”. Українські військові впевнені, що звільнення Донбасу – питання часу”, – розповів “ударівець”.

За словами депутата, Путін не хоче визнавати поразку, тому усіляко намагається продемонструвати, що не він зачинщик війни і намагається продемонструвати свою допомогу Україні.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар