РІЗАНЕНКО: Влада намагається загнати опозиціонерів у більшість, аби забезпечити Януковичу президентство у 2015 році

Влада намагається створити стійку провладну більшість у парламенті, тому і розпочала чергову хвилю тиску на опозиційних депутатів. Про це в ефірі «5 каналу», заявив народний депутат від «УДАРу» Павло РІЗАНЕНКО.

 

Різаненко зазначив,що опозиція, блокуючи роботу парламенту, відстоює не тільки права Власенка, а робить все, аби владою не порушувалися закони. «Справа стосується не одного мандату депутата Власенка: виконується чітка програма створення більшості у Верховній Раді – загнати у стійло депутатів від опозиції, щоб не були такими сміливими, не змушували парламент працювати по Закону. Причина одна – заділ на 2015 рік. Та попри всі ці порушення, Януковичу треба зрозуміти, що його не перевиберуть, оскільки він не має підтримки українського народу. Справа – не в одному мандаті, справа – у принципах та законі», – наголосив ударівець.

Різаненко наголосив, що депутати від ПР, прийшовши до влади, за своєю недоторканістю, депутатським статусом, не збиралися ходити на пленарні засідання. «Тому цілком логічно, що у середині ПР постало питання: або ходити до ВР, тому що у них немає більшості, сподівались на конституційну більшість, – не отримали, сподівались на просту більшість – отримали з комуністами”, – додав він. Парламентарій зауважив, що незаконне позбавлення мандату Власенка – це пряме знищення парламентаризму.

 

Різаненко наголосив, що президент Янукович намагається підім’яти під себе парламент. “Пішли шляхом позбавлення мандатів, оскільки не вдається, щоб по руці розмаху Чечетова голосувало 50 депутатів за 150, як це вдавалося їм раніше. Всьому цьому є пояснення: у Януковича є план переобратися у 2015 році, але він бачить, що йому це не вдасться зробити по тій старій Конституції. Тому для цього потрібно перекроїти Конституцію, відповідно, потрібна більшість. А виконати цей план можна лише одним шляхом – загнати у стійло опозицію, залякавши, та відібравши мандати», – зазначив депутат.

 

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар