ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ ТЕЛЕ- РАДІОПЕРЕДАЧ МАЄ ДОРІВНЮВАТИ ТЕРМІНУ ПОЗОВНОЇ ДАВНОСТІ – ПАВЛО РІЗАНЕНКО

Сьогодні на ранковому засіданні Верховна Рада схвалила у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до статті 48 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо строку зберігання передач» (реєстраційний номер 5607).

Автор законопроекту, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Павло Різаненко заявив, що його законодавча ініціативна передбачає збільшення терміну зберігання передач, які телерадіоорганізація транслювала чи ретранслювала або забезпечувала їх трансляцію чи ретрансляцію у повній та незмінній формі третьою особою з 14 днів до одного року.

“Чинний термін зберігання передач часто не дозволяє громадянам, щодо яких телерадіоорганізація поширила неправдиву інформацію, звернутися до суду зі скаргою, оскільки вони не можуть надати суду запис відповідної телерадіопередачі. Таким чином, люди позбавлені права на справедливий суд, – заявив з трибуни Павло Різаненко. – Саме тому і виникла необхідність у приведенні терміну зберігання передач у відповідність до терміну позовної давності, встановленого Цивільним кодексом України – один рік”.

Поділитися в соціальних мережах

Share to Facebook
Share to LiveJournal
Share to Google Plus
Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook