ВР запропонувала імплементувати норми ЄС у законодавство про цінні папери

У Верховній Раді України зареєстрований проект закону “Про ринки капіталу та регульовані ринки”, яким буде приведено чинне законодавство до норм Європейського Союзу у сфері фінансових послуг, корпоративного управління та діяльності компаній. Відповідний проект документу опублікований на офіційному сайті парламенту.

Ініціаторами проекту закону виступили народні депутати з різних фракцій та груп. Зокрема, від БПП – Павло Різаненко, Руслан Демчак, Михайло Довбенко, “Народного фронту” – Максим Поляков, групи “Відродження” – Дмитро Святаш і “Самопомочі” – Іван Мірошніченко.Законопроект покликаний імплементувати до національного законодавства України низку положень актів ЄС з питань емісії цінних паперів, прозорості інформації, торгівлі цінними паперами, ринків фінансових інструментів та похідних інструментів.

“Ухвалення цього законопроекту дозволить розширити учасникам ринків капіталу спектр фінансових послуг, сприяти ефективному розвитку ринків похідних цінних паперів та деривативів.Також прийняття цього законопроекту сприятиме підвищенню ефективності та надійності функціонування ринків капіталу, розвитку ринку корпоративних облігацій та створенню умов для забезпечення ефективного захисту прав власників корпоративних облігацій, облігацій внутрішніх місцевих позик, облігацій міжнародних фінансових організацій та іпотечних облігацій тощо”, – розповів Різаненко.

Крім того, як ідеться у проекті документа, він спростить процедуру приватного розміщення цінних паперів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Підпишіться на RSS Новини у Твітері Сторінка на Facrbook