Я пов’язую напад виключно з депутатською діяльністю

Після багатогодинного надання пояснень представниками броварської міліції, які розпочались у п’ятницю з самого ранку і з невеликими перервами тривали до самого вечора, у мене вималювалась більш-менш чітка картина всього, що зі мною сталося.

Оговтавшись після шоку та прийшовши остаточно до тями, я почав пригадувати нові деталі як самого нападу, так і подій, які йому передували. І зараз я можу впевнено стверджувати, що цей напад пов’язаний виключно з моєю депутатською та громадською діяльністю.

Один з нападників (той самий, який кричав російською „Стоять! УБОП. Спецоперация! На землю лицом вниз!”), по-перше, весь час керував діями інших учасників побиття, а по-друге, у процесі бійки сказав російською „Договорился, депутат!”. Також з поведінки та дій нападників я зрозумів, що вони явно не очікували, що я буду не один. Вже безпосередньо під час побиття мене старший віддав наказ іншому нападнику бити мого помічника по м’яких частинах тіла. Загалом нападники діяли злагоджено та професійно. Лише після того, як ми з Андрієм почали кричати „Міліція! Рятуйте!”, намагаючись привернути увагу можливих перехожих, старший нападник скерував „Уходим!” і вони втекли.

Попри те, що представники міліції (не слідчі, а дільничні) дуже активно випитували, чому мене доставили саме до київської, а не броварської лікарні, цікавились моїм типовим розпорядком дня у всіх подробицях, при цьому не дуже цікавлячись, кого я підозрюю та з чим пов’язую цей напад, у мене є цілком вмотивована версія, хто за всім цим стоїть.

Насамперед я хочу заявити, що попри те, що на окремих Інтернет-ресурсах поширено інформацію про те, що до цих подій може бути причетний депутат Броварської міської ради, голова фракції „Партії регіонів” Сергій Федоренко, особисто я не пов’язую організацію нападу на мене з цією людиною. Натомість я впевнений, за всім цим стоїть інша особа, яка, як я з’ясував за понад півроку свої „депутатських розслідувань” земельних зловживань, має причетність до всіх схем, які я вивчав та намагався зупинити, і по суті є їх мозковим центром та організатором.

Також є висока ймовірність, що приводом для організації нападу на мене стали події останньої позачергової сесії Броварської міської ради, під час якої було прийнято рішення стосовно 1,4 га біля ТРЦ „Термінал” – дуже цінної ділянки землі для будь-якого забудовника. Навіть попри те, що мені так і не надали для ознайомлення проект землеустрою цієї земельної ділянки, я знаю та маю документальне підтвердження тому, що дану земельну ділянку без проведення жодних конкурентних торгів було надано в оренду фірмі родича цієї особи. Мої викривальні виступи під час сесії, оприлюднення відеозапису сесії, а також наміри скасовувати дане рішення у належному порядку, цілком могли спричинити організацію попереджувального нападу з метою налякати та зупинити мене.

При цьому, судячи з того, як реагували на мої численні депутатські звернення стосовно земельних схем цієї людини броварські правоохоронні органи, я не виключаю, що ця особа має там серйозні зв’язки, адже мені постійно відмовляли у порушенні кримінальних справ, а прокуратура писала, що не бачить підстав для вжиття заходів прокурорського реагування. Тому розраховувати на об’єктивне розслідування броварської міліції нападу на мене на разі не доводиться. Вони вже відкрили по факту нападу на мене кримінальну справу – по статті „хуліганство”, хоча явно та очевидно, що напад був не випадковий, а замовний та організований з метою вплинути на мою депутатську та громадську діяльність.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

коментарі 2 to “Я пов’язую напад виключно з депутатською діяльністю”

  1. Павло! Подібно до тебе, мене теж, депутата міської ради (тоді ще ми були недоторкані!), члена комісії з передачі будинків ОСББ на баланс, ще у 2005 році було побито …начальником ЖЕКУ – членом партії, що не гонить порожняк! Причому він лупцював мене показово-публічно перед головами ОСББ, будинки яких (вже сім років!)ВОНО до цих пір так і непередало людям! Міліція та прокуратура звісно спутила на тормозах. Докладніше знайдеш тут: http://www.jitlosvit.com.ua/index.php?newsid=481

  2. Виталий сказав:

    Держитесь! Броварчане с Вами

Залиште коментар